Skupinové lekce

PONDĚLKY

19,00 – 20,00 hod. Power jóga

Power jóga je vhodná jako prevence před bolestí zad. Protažení svalů celého těla, jejich posílení a udržení naší tělesné schránky ve svalové/ fyzické/, ale i duševní harmonii. Power jóga využívá některých klasických jógových pozic, upravených do dynamického a silového provedení. Je to cvičení určené pro každého zdravého jedince, který chce zpevnit a protáhnout své tělo, pracovat na své postavě. Meditace proto v lekcích Power jógy nenajdete. Stejně jako při klasické józe se zde naučíte správně pracovat s dechem – nesprávné dýchání může být příčinou zdravotních problémů. Power jóga je zaměřena na harmonii těla a mysli, odbourání stresu a napětí.

Power jóga (Kurs 10 lekcí po 60 min. za zvýhodněnou cenu 800,- Kč. Nutno vychodit do konce školního roku. Přihlášky na kurs e-mailem. Jednorázový vstup 100,- Kč bez nutnosti rezervace. 

Necvičí se 18.2.,22.4.,6.5.2019

 

PONDĚLKY

20,05 hod. – 21,15 hod. BODYSTYLING/MIX AEROBIK

Neboli Total Body Workout je vytrvalostně silové dynamické cvičení vhodné pro začátečníky i pokročilé, zaměřené na formování všech svalových skupin celého těla. Jde o posilování ve středním tempu. Velmi úspěšně přispívá ke snížení nadváhy a tvarování postavy. Cvičíme s činkami, gumičkami, overbaly a vahou vlastního těla v aerobním pásmu (ve kterém tělo spaluje zásobní tuky).

1 lekce = 80,- Kč (platba na místě bez nutnosti rezervace)

Necvičí se 18.2.,22.4.,6.5.2019

 

S sebou: dlouhou podložku na cvičení, ručník, pití bez bublinek, pohodlné oblečení, mikinu, cvičí se naboso nebo v ponožkách /pomalé formy/ nebo v sálové pevné obuvi = dynamické formy/, 1,5 – 2 hodiny před cvičením se doporučuje nejíst!!

P r o n o v é k l i e n t y a p ř e d p l a t i t e l e j e p ř i p r a v e n d á r e k = č a s o p i s …