Pravidelné cvičení

 

 

Pravidelné cvičení

 

 

DSC_3242

PONDĚLKY od 6.1.

19,00 – 20,00 hod.  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Power jóga ​​  ​​​​ 

Power jóga je vhodná jako prevence před bolestí zad. Protažení svalů celého těla, jejich posílení a udržení naší tělesné schránky ve svalové/ fyzické/, ale i duševní harmonii. Power jóga využívá některých klasických jógových pozic, upravených do dynamického a silového provedení. Je to cvičení určené pro každého zdravého jedince, který chce zpevnit a protáhnout své tělo, pracovat na své postavě. Meditace proto v lekcích Power jógy nenajdete. Stejně jako při klasické józe se zde naučíte správně pracovat s dechem - nesprávné dýchání může být příčinou zdravotních problémů. Power jóga je zaměřena na harmonii těla a mysli, odbourání stresu a napětí.

 

Power jóga (Kurs 10 lekcí po 60 min. za zvýhodněnou cenu 800,- Kč. Nutno vychodit do letních prázdnin. Přihlášky na kurs e-mailem. Jednorázový vstup 100,- Kč/os bez nutnosti rezervace.

Necvičí se 24.2., 13.4.

PONDĚLKY od 6.1.

20,05 hod. – 21,15 hod.  ​​ ​​ ​​​​ BODYSTYLING/MIX AEROBIK

Neboli Total Body Workout je vytrvalostně silové dynamické cvičení vhodné pro začátečníky i pokročilé, zaměřené na formování všech svalových skupin celého těla. Jde o posilování ve středním tempu. Velmi úspěšně přispívá ke snížení nadváhy a tvarování postavy. Cvičíme s činkami, gumičkami, overbaly a vahou vlastního těla v aerobním pásmu (ve kterém tělo spaluje zásobní tuky).

 

1 lekce = 100,- Kč/os ​​ (platba na místě bez nutnosti rezervace)  ​​ ​​ ​​​​ 

Necvičí se 24.2., 13.4.

►ČTVRTKY od 9.1.

19,00 hod. – 20,05 hod.  ​​ ​​ ​​ ​​​​ PILATES  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

Jedná se o cvičení ve středním tempu, jde o plynulou zátěž, která je velmi šetrná k lidským kloubům a šlachám. Pilates zpevňuje zádové, břišní a hýžďové svalstvo, rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci a dýchání. Vhodné pro všechny bez rozdílu věku … Doporučuje se též jako prevence bolestí zad a kloubů… Vhodné i pro osoby s vysokým krevním tlakem.

 

K u r s cvičení ​​ = krůček po krůčku =  PILATES ​​ (10 lekcí od 9.1. – 26.3.) za zvýhodněnou cenu 800,- Kč). Přihlášky na kurs e-mailem. Jednorázový vstup 100,- Kč/os bez nutnosti rezervace.

 

Necvičí se 6.2., 27.2.

S sebou: dlouhou podložku na cvičení, ručník, pití bez bublinek, pohodlné oblečení, mikinu, cvičí se naboso nebo v ponožkách /pomalé formy/ ​​ nebo v sálové pevné obuvi = dynamické formy/, 1,5 ​​ - 2 hodiny před cvičením se doporučuje nejíst!!

P r o ​​ n o v é ​​ k l i e n t y ​​ a ​​ p ř e d p l a t i t e l e ​​ j e ​​ p ř i p r a v e n  ​​​​ d á r e k ​​ = č a s o p i s … ​​